Beklager ikke noen torsdagsandakt i dag 19. november
Det har blitt for mye arbeid og andre ting å passe på. Kapasiteten strekker ikke lenger til. Dermed er blir det ikke torsdagsandakt i dag. I stedet anbefaler jeg at du tar en titt på en av de gamle andaktene. Dem er det etter hvert en god del av. Satser på at det blir nettandakt fra neste uke igjen.
Trykk her for å finne videoandaktene: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkwMtFiBK0tIXGt7aOm4L1UEgOcCNK4Ly
Trykk her for å finne podcastandaktene: https://anchor.fm/mvhleifprest
Publisert 19. november 2020 kl: 09:45, oppdatert 19. november 2020 kl: 09:45, av Leif Wikøren Nilsen
Dåpsskolen – utsatt oppstart
På grunn av de nye smittevernreglene som har kommet må vi dessverre utsette oppstart – i første omgang til torsdag 21. januar. SAMTIDIG utsetter vi også fristen for påmelding! Fint hvis så mange som mulig kan melde seg på før tirsdag 12. januar
Kategori:
- Trusopplæring
Ivesdal kyrkje
Ivesdal kapell heiter nå offisielt Ivesdal kyrkje
Kategori:
- Aktuelt
Korona og kyrkja sine arrangement etter 19. januar – opna for aktivitetar for barn og unge
Her finn du kyrkjelyden sin informasjon om korona etter den 3. januar
Kategori:
- Aktuelt
Julaftengudstjeneste fra Ivesdal Kapell Direkte
Her kan du se gudstjenesten fra Ivesdal kapell. Gudstjenesten begynner ca 15 minutter inn i videoen. Julaftangudsteneste fra Ivesdal Kapell 2020
Kategoriar:
- Direktesendingar
- Gudstenester
Revisjon av vedtektene for gravplassane i Bjerkreim kommune.
V E D T E K T E R for gravplassane i Bjerkreim kommune (forskrift) - Bjerkreim kyrkjegard, Ivesdal kyrkjegard og Ørsdalen gravplass.
Kategori:
- Aktuelt
Høgtidsgudsteneste juledag 2020
JIPPI !!! Det BLIR høgtidsgudsteneste på juledag også i år i Bjerkreim.
Kategori:
- Aktuelt
Julegudsteneste 2020 i Bjerkreim kyrkje
JIPPI !!! Det BLIR julegudsteneste også i år på Bjerkreim.
Kategori:
- Aktuelt
Julaftansgudsteneste 2020 i Ivesdal kapell
JIPPI !!! Det BLIR julegudsteneste også i år på Ivesdal.
Kategori:
- Aktuelt